Muzyka

Wybrane piosenki z moimi słowami:

„Wspominam białe Święta” (muzyka: Arkadiusz Wiśniewski) - Na te najpiękniejsze Święta legendarne Czerwone Gitary nagrały zimową pastorałkę dzięki której możemy wrócić do naszych dziecięcych lat. I gdy za oknem będzie zima to niech te świąteczne dni będą cieplejsze niż te w środku lata, a my uśmiechnijmy się do naszych wspomnień. A zatem w półmroku świec i przy zapachu choinki przywołajmy te niezapomniane, pełne ciepła i wzajemnej bliskości grudniowe chwile. 

Pastorałka była grana przez kilkanaście stacji radiowych w całej Polsce między innymi zagościła na antenie radiowej Jedynki ale również dużo dalej – w Chicago. Czerwone Gitary zaprezentowały ją także w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w Teleexpressie oraz w wielu innych stacjach telewizyjnych.

wspominam-biale-swieta

„Tak jak wtedy” (muzyka: Jerzy Skrzypczyk) - piosenka znalazła się na jubileuszowym albumie legendarnych Czerwonych Gitar „Jeszcze Raz”.

„Te dwie chwile” (muzyka: Jerzy Skrzypczyk) - utwór pochodzi z najnowszej jubileuszowej płyty legendarnych Czerwonych Gitar „Jeszcze Raz”.

30

„Nie przegap”jeden z największych przebojów Ewy Farnej, który dotarł na szczyty kilkudziesięciu list przebojów w całej Polsce. Do tej pory ma już ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube. Gościł między innymi 66 razy na POPliście RMF FM w tym 6 razy na pierwszym miejscu, 2 tygodnie na miejscu pierwszym i prawie pół roku na Liście Przebojów Radia Zet, 4 razy na miejscu drugim i raz na pierwszym w Gorącej 20 Radia Eska i Eska Tv.

Singiel promował płytę „EWAkuacja”, która pokryła się platyną, oraz „Live”, która uzyskała status złotej. Piosenka znalazła się również na płycie „Inna” w akustyczno – jazzującej aranżacji.

„Trochę przed wieczorem” pierwszy singiel z jubileuszowego albumu Czerwonych Gitar – „Jeszcze Raz”, który swoją premierę miał na antenie radiowej Jedynki. Utwór dotarł do miejsca pierwszego między innymi w Polskim Radiu Chicago i w Wietrznym Radiu Chicago. Ponadto znalazł się na 3 miejscu listy przebojów w Londynie i na pozycji 8 na Litwie, a także był grany w wielu innych rozgłośniach radiowych.

troche-przed-wieczorem

„Biegnę” – utwór znalazł się na najnowszej płycie Honoraty Skarbek pod tytułem „Puzzle”.

„Vabank” – piosenka pochodzi z najnowszego albumu Honoraty Skarbek pod tytułem „Puzzle”.

Puzzle

„Tęczowy” – singiel Natalii Szroeder zapowiadający jej debiutancki krążek. Kawałek często gościł na antenie „Lata z Radiem” i radiowej Jedynki. W wielu rozgłośniach radiowych dotarł na pierwsze miejsca list przebojów i przez dłuższy czas nie schodził z anteny RMF FM. Do tej pory ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.

teczowy

„GPS” – wakacyjny singiel Honoraty Skarbek Honey, który gościł na wielu listach przebojów w całej Polsce. Znalazł się również na najgorętszych składankach lata 2014, takich jak: „Bravo Hits”, „Impreska”, i „Hity na czasie”. Ma ponad milion wyświetleń na YouTube.

gps

„Podajmy sobie ręce” (muzyka: Mieczysław Wądołowski) - „koncertowy” walc Czerwonych Gitar.
Nagranie poniżej: prywatna kamera, która również kołysze się w rytmie walca.

zdjęcie dobre

„Nie w porę” – piosenka znalazła się na płycie Ewy Farnej pod tytułem „(W)INNA?”, która pokryła się złotem. W plebiscycie SuperJedynek podczas trwania 51. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu płyta została nagrodzona tytułem SuperAlbum.

„Przepraszam” – utwór napisany wspólnie z Ewą znalazł się na płycie „(W)INNA?”.