Muzyka

Wybrane piosenki z moimi słowami:

„Nie przegap” (muzyka: Marcus Tran) –jeden z największych przebojów Ewy Farnej, który dotarł na szczyty kilkudziesięciu list przebojów w całej Polsce. Do tej pory ma już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube. Gościł między innymi 66 razy na POPliście RMF FM w tym 6 razy na pierwszym miejscu, 2 tygodnie na miejscu pierwszym i prawie pół roku na Liście Przebojów Radia Zet, 4 razy na miejscu drugim i raz na pierwszym w Gorącej 20 Radia Eska i Eska Tv.

Singiel promował płytę „EWAkuacja”, która pokryła się platyną, oraz „Live”, która uzyskała status złotej. Piosenka znalazła się również na płycie „Inna” w akustyczno – jazzującej aranżacji.

„Nie przegap” cały czas można usłyszeć w wielu stacjach radiowych między innymi w RMF FM, Radiu Zet i Radiu Eska.

1

5

„Sto gradowych chmur” (muzyka: Arkadiusz Wiśniewski) – nowy singiel Czerwonych Gitar, który swoją premierę miał na antenie radiowej Jedynki i w „Dzień dobry TVN”. Próbowaliście kiedyś schwytać wiatr, spłoszyć deszcz, czy oswoić lwa?

Ale czego nie robi się dla bliskiej osoby …
Mamy nadzieję, że ta piosenka skradnie Wasze serca i zostanie z Wami na dłużej.

FB_IMG_1634767988694

„Twinkle Twinkle” Polish Special Edition (Marius Dia, Holy Molly, Alex Parker) – specjalna polska edycja europejskiego hitu „Twinkle Twinkle”, której jestem współautorem. Piosenka gości na antenach stacji radiowych we Francji, Rumunii, na Ukrainie i Niemczech, gdzie została doceniona przez największe radia regionalne: Bayern 3, MDR i ADR.

Osiąga również świetne wyniki na platformach streamingowych w Europie.
Holy Molly może pochwalić się miesięcznie ponad milionem słuchaczy na Spotify i ogromnym sukcesem utworu na tej platformie, gdzie ma już ponad 10 milionów streamów. 

maxresdefault (1)

„Twinkle Twinkle” Original Version (Marius Dia, Holy Molly, Alex Parker)

„Otulimy się nadzieją” (muzyka: Arkadiusz Wiśniewski) – pierwszy solowy singiel wokalisty i basisty kultowych Czerwonych Gitar Arkadiusza Wiśniewskiego. Ta piosenka powstała głównie po to, by dać nam wszystkim nadzieję, której tak bardzo potrzebujemy w trudnych chwilach.

Polubiło ją kilkanaście stacji radiowych w całej Polsce, dotarła także dużo dalej – do Chicago i na Litwę. Na dobre zadomowiła się w Balladowej Liście Przebojów Radia Fama i w Top 15 w Wietrznym Radiu, gdzie wiele razy była na miejscu pierwszym i kilka tygodni na podium. 

otulimy_sie_nadzieja (2)_copy_1200x1200

„Tęczowy” (muzyka: Bartosz Zielony Tabb) – singiel Natalii Szroeder zapowiadający jej debiutancki krążek. Kawałek często gościł na antenie „Lata z Radiem” i radiowej Jedynki. W wielu rozgłośniach radiowych dotarł na pierwsze miejsca list przebojów i przez dłuższy czas nie schodził z anteny RMF FM. Do tej pory ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube i często można go usłyszeć między innymi w RMF MAXX.

teczowy

„Wspominam białe Święta” (muzyka: Arkadiusz Wiśniewski) – Na te najpiękniejsze Święta legendarne Czerwone Gitary nagrały zimową pastorałkę dzięki której możemy wrócić do naszych dziecięcych lat. I gdy za oknem będzie zima to niech te świąteczne dni będą cieplejsze niż te w środku lata, a my uśmiechnijmy się do naszych wspomnień. A zatem w półmroku świec i przy zapachu choinki przywołajmy te niezapomniane, pełne ciepła i wzajemnej bliskości grudniowe chwile. 

Pastorałka była grana przez kilkanaście stacji radiowych w całej Polsce między innymi zagościła na antenie radiowej Jedynki ale również dużo dalej – w Chicago. Czerwone Gitary zaprezentowały ją także w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w Teleexpressie oraz w wielu innych stacjach telewizyjnych.

wspominam-biale-swieta

„Lisek Głodomorek” (muzyka: Emil Jeleń) – singiel Jelonków opowiadający o głodnym lisku, który wyrusza na łowy w poszukiwaniu dla siebie podwieczorku.       
Jelonki to popularny projekt dla dzieci, który na swoim koncie ma kilkunastomilionowe odsłony na popularnym kanale MINIVEVO.
Teledysk bardzo często można oglądać w telewizji 4Fun Kids i ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube. „Lisek Głodomorek” znalazł się na nowej płycie Jelonków razem z piosenkami tak wybitnych kompozytorów i autorów jak: Włodzimierz Korcz, Jarosław Kukulski, Wanda Chotomska, Andrzej Korzyński, Jan Brzechwa i innych. 

FB_IMG_1646516307892_copy_640x640

radosne-piosenki-b-iext129474830 (1)

„Trudno” (muzyka: Robert Madziarz) – to nowy singiel obdarzonej niezwykłą barwą głosu Pauliny Wysoczańskiej, czyli tajemniczej Vyski, laureatki wielu nagród i wyróżnień, uczestniczki programów „Szansa na sukces” oraz „Mam Talent”.

„Wiem” (muzyka: Grzegorz Ryba) – to nowy singiel Mirka Bielińskiego. Mirek po raz pierwszy pojawił się na płycie zespołu Pectus – „Siła Braci”. Jego debiutancka płyta z kompozycjami Tomka Szczepanika w dniu premiery pokryła się złotem. Piosenka „Wiem” znalazła się na najnowszym albumie Mirka – „Kocham żyć”.

FB_IMG_1688509019270

kocham-zyc-b-iext134052698 (1)

„Kołysanka dla Matyldy” (muzyka: Arkadiusz Wiśniewski) – czy chcecie poznać sympatycznego słonia z porcelany i skosztować pysznego karmelowego kremu? Jeśli tak to zapraszamy małych i większych do pięknej krainy snów, w której świat otuli Was beztroską.

Gdy noc zacznie słodko ziewać wystarczy tylko szybko zmrużyć oczka. 

ki_copy_1280x1280

„GPS” (Katerina Bramley, Ian Lovatt) – wakacyjny singiel Honoraty Skarbek Honey, który gościł na wielu listach przebojów w całej Polsce. Znalazł się również na najgorętszych składankach lata 2014, takich jak: „Bravo Hits”, „Impreska”, i „Hity na czasie”. Ma ponad milion wyświetleń na YouTube.

gps

„Biały show” (muzyka: Arkadiusz Wiśniewski) – chyba każdy z nas będąc dzieckiem wpatrywał się w tańczące płatki śniegu, które zanim dotknęły ziemi cichutko opowiadały rozmaite zimowe historie.
Jedne obracały się szybciej, a inne snuły się pomału wpadając nam często za kołnierz – to była niesamowita zabawa.
Dzisiaj niestety tego pięknego śniegu jest coraz mniej i właśnie dlatego powstała ta śnieżna, świąteczna opowieść, żeby chociaż na kilka minut zaprosić wszystkich – małych i dużych na magiczny zimowy spektakl.
A zatem w górę kurtyna…

Piosenka swoją premierę miała na antenie radiowej Jedynki u Marii Szabłowskiej ale była również grana przez wiele innych stacji radiowych oraz telewizyjnych. 

bialy_show (3)_copy_1200x1200

„Raz do roku” (muzyka: Arkadiusz Wiśniewski) – pastorałka Czerwonych Gitar, w której każda nuta otulona jest świąteczną magią. To pełna zimowego uroku historia o tym, że bardzo często los nas rzuca w różne strony świata, ale na Święta Bożego Narodzenia zawsze pragniemy wrócić do rodzinnych domów by tuż po zmroku usiąść przy stole z tymi, których kochamy.

Pastorałka swoją premierę miała na antenie radiowej Jedynki ale polubiło ją również wiele innych stacji radiowych i telewizyjnych. 

Raz do roku - okladka

„Vabank” (Caroline Ailin Furoeyen, Michael Angelo, Maria Chelcee Grimes) – piosenka pochodzi z albumu Honoraty Skarbek pod tytułem „Puzzle”.

Puzzle

„Rock&Roll” (muzyka: Jerzy Skrzypczyk) – jubileuszowy singiel Zespołu. 55 lat temu wszystko się zaczęło … Sopocki „Non – Stop”, nadmorski sen i legendarne Czerwone Gitary. A zatem przenieśmy się na chwilę do tamtych szalonych lat.

okładka

„Nie w porę” (muzyka: Tomas Fuchs) – piosenka znalazła się na płycie Ewy Farnej pod tytułem „(W)INNA?”, która pokryła się złotem. W plebiscycie SuperJedynek podczas trwania 51. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu płyta została nagrodzona tytułem SuperAlbum.

10

„Trochę przed wieczorem” (muzyka: Mieczysław Wądołowski) pierwszy singiel z jubileuszowego albumu Czerwonych Gitar – „Jeszcze Raz”, który swoją premierę miał na antenie radiowej Jedynki. Utwór dotarł do miejsca pierwszego między innymi w Polskim Radiu Chicago i w Wietrznym Radiu Chicago. Ponadto znalazł się na 3 miejscu listy przebojów w Londynie i na pozycji 8 na Litwie, a także był grany w wielu innych rozgłośniach radiowych.

troche-przed-wieczorem

„Biegnę” (Natalia Hajjara, Alexander Elliott) – utwór znalazł się na płycie Honoraty Skarbek pod tytułem „Puzzle”.

Puzzle

„Tak jak wtedy” (muzyka: Jerzy Skrzypczyk) piosenka znalazła się na jubileuszowym albumie legendarnych Czerwonych Gitar „Jeszcze Raz”.

„Te dwie chwile” (muzyka: Jerzy Skrzypczyk) utwór pochodzi z najnowszej jubileuszowej płyty legendarnych Czerwonych Gitar „Jeszcze Raz”.

30

„Przepraszam” (muzyka: Jan Steinsdoerfer) – utwór napisany wspólnie z Ewą znalazł się na płycie „(W)INNA?”.

10

„Podajmy sobie ręce” (muzyka: Mieczysław Wądołowski) „koncertowy” walc Czerwonych Gitar.
Nagranie poniżej: prywatna kamera, która również kołysze się w rytmie walca.

zdjęcie dobre

PIOSENKI DLA DZIECI MAGIC KIDS / DISCO:

a8c6228-disco-kids-taneczne-_copy_640x640

„Mój rowerek – singiel promujący płytę z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci na której znalazło się 9 tekstów w moim opracowaniu.
Teledysk premierowo pojawił się w telewizji 4Fun Kids. 

„Królewna” – singiel promujący płytę z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci, który premierowo pojawił się w telewizji 4Fun Kids.

„Mokry kotek” – piosenka znalazła się na płycie z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci Disco Kids. 

„Wymarzyłam sobie to – piosenka znalazła się na płycie z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci Disco Kids.

„Gwiazdki na niebie – piosenka znalazła się na płycie z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci Disco Kids.

„Jadą, jadą – piosenka znalazła się na płycie z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci Disco Kids.

„Zabawa” – piosenka znalazła się na płycie z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci Disco Kids.

„Mała Ania” – piosenka znalazła się na płycie z największymi tanecznymi przebojami dla dzieci Disco Kids.